NC Ehitus | Tänavakivide paigaldus
15813
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15813,page-child,parent-pageid-15803,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Tänavakivide paigaldus

Mõistlik valik

Tänavakive on hakatud tänapäeval üha rohkem kasutama nende praktilisuse ja taskukohasuse tõttu. Sellest hoolimata soovitame jätta nende paigalduse spetsialistide hoolde, sest just nii on võimalik vältida ootamatute ja segaste väljaminekute ilmumist. Tänavakivide parimaks omaduseks on nende taaskasutuse võimalus ning seetõttu on neid hakatud laialdasemalt kasutama ka linnade tänavatel. Vastavalt kliendi soovidele on võimalik paigaldada ka kive, mis on sageli vastupidavamad kui asfalt, sest ei soojene ega muuda oma olekut nagu asfalt.

Kestvus

Tänavakividest sillutatud teede ja muude rajatiste kestvus sõltub suuresti ka alusest. Näiteks on ülioluline eestimaise kliima tõttu eemaldada kergesti märguv ja kerkiv alustäide, sest need paisuvad külmade ilmade korral ning seejärel liiguvad tänavakivid oma kohtadelt ära. Eemaldatud pinnas tuleb asendada õige täitega, mille sort oleneb rajatava tee otstarbest.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Kivid

Kui siiski otsustasite spetsialistide abi kasutada, võite kergema südamega edasi elada, sest vaja pole osta erinevaid spetsiaalseid tööriistu, mida tõenäoliselt pärast tänavakivide paigaldust enam vaja ei lähe. Seetõttu aitab professionaalide palkamine veelgi raha kokku hoida. Rääkimata tohutust ajakulust, mis kuluks kogu projekti valmistamisele kuid mis jääb ära spetsialistide abi kasutamisel. Kogenud töötajad teavad soovitada teile parimaid kive, arvestades just teie vajadustega ning ilma projekti eelarvet ülemäära suureks puhudes. Enimlevinud kasutatavad kivid on umbes 80 millimeetri paksused UNI, UNIDECOR ja KARTANO kivid.

Meis võid kindel olla, sest meie aastatepikkune kogemus ning erinevate koolituste läbimine tagavad tööde kvaliteedi ja kiiruse. Oleme valmistanud arvukalt erinevaid objekte ning kõik kliendid on saanud oma soovid teostada kasutades meie abikätt. Ärge kartke meilt hinnapakkumist küsida, sest just selle abil saate reaalse ülevaate vajaminevast eelarvest.