NC Ehitus | Betoonitööd
15654
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15654,page-child,parent-pageid-15650,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Betoonitööd

Suur või väike

Omades  pikka kogemust betoonitööde valdkonnas, teame, kui keeruliseks see protsess võib osutuda. Just seetõttu oleme oma tööjõuga aidanud paljusid kliente erinevates töödes, alates raudbetoonkonstruktsioonide ehitamisest ning lõpetades raketiste-, armatuuri ehitamise ja betoonpõrandate valamisega. Meie poolt valminud objektide suurused varieeruvad suuresti, ning seetõttu on meie väikseimaks projektiks mõne m3 r/b suurused alad ning suurimad pinnad on jäänud sellest mitukümmend korda suuremaks.

Vastupidavus

Kuna tänapäeval on betoon üha populaarsemaks ehitusmaterjaliks muutunud, siis on sellest valminud enamus suuremaid ehitisi alates parkimismajadest, tootmishoonetest, kortermajadest ning lõpetades basseinide, tunnelite, kaide ja viaduktidega. See näitab, kui vastupidava materjaliga on tegu, kui seda õigesti valada. Usaldades oma betoonitööd meie hoolde, võite kindlad olla selle aastatepikkusest püsimisest ja suurepärasest kvaliteedist. Kui aga on tõesti suur soov töid ise teostada, tuleks esmalt arvestada sellega, et kui projekt peaks mingil põhjusel ebaõnnestuma, tuleb kulutusi teha kordades rohkem kui esialgu planeeriti, sest ülesvõetud betooni ei saa enam uuesti valamisel kasutada. Peale selle on vaja laenutada või osta spetsiaalsed tööriistad, mis on meie professionaalidel juba olemas.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Keeruline

Kuna betoonitööd võivad vahest võhikule üsna keerulised tunduda, soovitame kasutada meie spetsialistide abi, kes on igapäevaselt selle teemaga seotud. Lisaks sellele, et oleme valmis teid aitama, soovime ka teie kulusid võimalikult madalal hoida. Just sellepärast peaksite meie kui spetsialistide kasuks otsustama betoonitöödel! Tagame alati betoonitööde kvaliteetse, tähtaegse ja tööohutusnõudeid järgiva teostuse!