NC Ehitus | Teedeehitus
15803
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15803,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Teedeehitus

Tähtsus

Võib öelda, et kui poleks olemas teid, mis objekte omavahel ühendavad, poleks olemas ei linnu, külasid, metropole ega ka riike. Meie poolt enimkasutatavad materjalid on poorne asfaltbetoon, mustkillustik, tihe asfaltbetoon, drenasfaltbetoon ja kergeasfaltbetoon. Meie poolt pakutavate teenuste hulka kuulub ka munakivisillutiste rajamine.

Maksumus

Sageli küsitakse meie käest, kui palju maksab tee ehitamine. Sellele küsimusele pole olemas kohe ühtegi vastust. Kõik oleneb siinkohal siiski kliendi soovidest ning milline peaks olema lõpplahendus ja kindlasti mängib rolli ka eelarve suurus. Üldjuhul jagame projektid kahte tulpa. Esimeses tulbas on kvaliteetsed projektid ning teises odavad. Soovitame alati valida kallima projekti ja seda mitte ainult selleks, et meil kasulikum oleks vaid eelkõige ikka selleks, et teil kergem oleks. Valides kallima projektilahenduse, oleme nõus võtma kogu paberimajanduse ja erinevate ametitega suhtlemise enda peale, et teie saaksite nautida vaid lõpplahendust ja saaksite kõrvale heita kõik selle negatiivse, mis võib kaasneda ametkondade külastamistega ja paberivärgi kordaajamisega. Kvaliteetse lahendusega võite kindel olla, et tee püsib aastaid ning selle hooldamisega tuleb palju vähem vaeva näha.

Tee lõppmaksumus sõltub ka tee otstarbest. Kõige odavamaks on peaaegu alati kõnniteed kuid on olemas ka odavaid lahendusi sõiduteedele. Meilt saate mõlema teeliigi puhul parima ja pikaajalisema kestvusega tulemuse. Peale selle on meil olemas professionaalne programm AutoCad Civil 3D, millega saab ennetada pea kõiki probleeme ja vigu, mis võivad muidu kahe silma vahele jääda. Just sellepärast anname oma töödele mitme aasta pikkuse garantii.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Täislahendus

Meie partneritel on olemas ka täiuslik masinapark. Tänu tipptasemel masinatele saame pakkuda terviklikku lahendust, mis aitab ära hoida erinevaid probleeme erinevate ettevõtete vahel ning siis võite kindlad olla, et kogu teel on kindel kvaliteet. Valides tervikliku lahenduse, hoiate kulud kontrolli all, sest siis jääb ära näiteks liiklusmärkide ja muu korraldusvahendite hankimine, sest meie hoolitseme selle kõige eest.