NC Ehitus | Torutööd
15782
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15782,page-child,parent-pageid-15777,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Torutööd

Torutööd ei ole lihtsad

Alustasime torutööde pakkumisega juba mõni aeg tagasi ning nüüd võime kindlalt öelda, et oleme saavutanud tipptaseme torutööde teostamises. Seepärast usaldavad meid paljud kliendid ja on alati meie tulemusega rahule jäänud. Oleme aidanud kliente erinevate probleemide korral mis on olnud seotud nii vee- kui ka kanalisatsiooni ehituses, remondis, erinevate kodumasinate paigalduses ja muudes torutöödes.

Meie soojaks soovituseks teile on, et ärge minge ise torude kallale, kui pole oma teguviisi õigsuses veendunud ja ärge kunagi hakake töötavat süsteemi ise muutma, sest sageli on selle tagajärjeks katkine süsteem ja siis ei päästa enam mitte miski muu kui spetsialisti abi. Kui selline või mõni muu torutöödega seotud õnnetus peaks juhtuma, võtke meiega ühendust! Aitame teid alati, sest meie meeskonda kuuluvad töötajad on omandanud sanitaartehnika alased teadmised arvukaid koolitusi läbides ja pika praktika põhjal. Tänu sellele saame teid aidata ka nõustamisega. Näiteks kuidas oleks kõige parem paigaldada põrandakütet ja kumba kütte liiki eelistada: kas elektrilist või vesipõrandakütet.

Kvaliteet

Esmapilgul võib teile küll jääda mulje, et torumehed saavad oma töö eest kopsakat palka ja pigem tegelevad kliendi röövimisega kui aitamisega, kuid tegelikult te eksite. Torutööde maksumus on selline, nagu ta praegu on (ulatudes mõnest eurost mitmekümne euroni) kuna teadmised, mida töötajad omavad on saadud vaid pika töö tulemusel.

Kui väärtustate aastate pikkuseid teadmisi, siis tehke õige valik ning valige meid. Te ei pea seda kunagi kahetsema, sest meie töö on kiire ja kvaliteetne!

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade