NC Ehitus | Vannitoa Remont
15788
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15788,page-child,parent-pageid-15777,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Vannitoa Remont

Planeerimine

Vannituba – koht mida külastame igal hommikul ning kust saab alguse meie ülejäänud edukas päev. Usaldades oma vannitoa uuendamise või remondi meie hoolde, tagame teile igal hommikul hea tuju kauni vannitoa näol. Kuna oleme vannitubadega tegelenud juba pikemat aega, on meil kogemusi, mida teistel ettevõtetel pole. Oskame teid aidata nii disaini muutmisel kui ka kapitaalremondil ja planeeringu muutmisel ja seda kõike selleks, et teie igapäevaelu lihtsamaks ja mugavamaks muuta.

Alustades vannitoa remondiga, on kõige olulisemaks ja esimeseks sammuks planeerimine. See tagab, et kõik tööd saaksid tehtud õiges järjekorras ja parimal võimalikul viisil. Kui planeeringut ei tehta enne tööde algust, võib hiljem jõuda kätte hetk, kus eelarve läheb väga suurelt lõhki ning siis pole enam midagi teha, kui järgmine kord meie õpetussõnu meeles pidada. Planeerimata vannitoaremondist võib tekkida soovimatuid tööseisakuid ja raskendavaid ümbertegemisi.

Tehnilised võimalused

Plaani tegemisel tasuks silmas pidada enda soove ja vajadusi ning mõelda, milliseid seadmeid peate hädavajalikuks, kas vajate dušši või vanni, kuhu tuleb pesumasin, kas on vaja kuivatit ja kõige olulisem – kas soovite vannituppa põrandakütet. Kui olete need oma jaoks välja mõelnud, tasuks heita pilk tehnilistele võimalustele ehk mis seis on vee- ja kanalisatsiooniühendustega, ventilatsiooni ja elektrivarustusega ja alles siis saab paika panna kõige optimaalsema lahenduse ning hakata mõtlema materjalidele, mida soovite kasutada. Väga oluline on pisema ja kehvema vannitoa puhul kasutusele võtta niiskuskindlad materjalid alates plaadisegust ning lõpetades värvidega.

Soovitame alati kasutada seintel ja põrandatel hüdroisolatsiooni ehk niiskustõket. See aitab hoiduda niiskusest tingitud kahjustustest ning tagab vannitoa pika eluea. Peame seda eriti oluliseks kuna vannitoa ehitamine või remont on niigi üks väga kallis protsess ja kui see juba ette võtta, tasuks teha see pigem korralikult ära.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Põrandaküte

Kui olete otsustanud, et soovite põrandakütet oma vannituppa ja teil seda enne pole olnud, on teil 2 valikut: vesipõrandaküte ja elektriline põrandaküte. Odavam on paigaldada elektriline põrandaküte kuid selle ülalpidamiskulud on suuremad kui vesipõrandaküttel. Vesipõrandakütte paigaldus ja teostus on aga sageli ääretult keeruline, kui eelnevalt pole selles vannitoas seda olnud. Langetades oma valiku elektrilise põrandakütte kasuks, soovitaksime arvestada, et selle võimsus peaks olema vähemalt 150W ruutmeetri kohta. See tagab põrandakütte jõudluse ning põranda kiire kuivamise ja niiskuse hulga vähenemise vannitoas.

Valides meid, pakume teile terviklikku lahendust ja aitame nii nõu kui jõuga, sest soovime teid eemale hoida läbimõtlemata otsustest. Meiega võite kindlad olla, et kõik teie soovitud lahendused ja ideed saavad alati teoks!