NC Ehitus | Puitfassaad
15686
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15686,page-child,parent-pageid-15650,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Puitfassaad

Kasutus

Värvitud või värvimata voodrilauaprofiilide ja fassaadivineeriga on võimalik katta kõiki puu- ja kivimajade seinu. Värvitud voodrilauad on heaks lahenduseks siis, kui objektil on laudade värvimine raskendatud või võimatu. Fassaadi paigaldamise juures peetakse aga kõige olulisemaks õigete ja kvaliteetsete toodete kasutamist, et takistada parimal moel vee pääsemist fassaadile. Siinkohal saavad teile abiks olla meie meistrid, kes on puitfassaadidega tegelenud juba pikemat aega ning tänu sellele omavad suurt ja praktilist kogemustepagasit. Spetsialistid omavad erinevaid nippe, mis tunduvad küll loogilised ent nende peale iga võhik ei tule. Näiteks saab vee ligipääsu fassaadile tõkestada laudade äärte kaldu lõikamisega, sest siis voolavad erinevad sademed pinnalt sujuvamalt maha ning seeläbi pikendatakse fassaadi eluiga veelgi.

UV-kiirgus

Voodrilaudade kvaliteetsemaks muutmisel kasutatakse kahte sorti tööstusvärve. Üheks neist on glasuursed ja läikalt läbipaistvad ning teised läbipaistmatud. Täna on üha enam populaarsust kogumas läbipaistvad värvid, et säilitada algupärast puidu struktuuri. Sellega kaasneb vaid üks probleem, milleks on UV-kiirguse poolt laudade tuhmimaks muutmine. Sellepärast on oluline langetada valik õige materjali kasuks, mille juures saavad abiks olla näiteks meie spetsialistid.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Millega arvestada?

Kõige tähtsamaks peetakse puitfassaadi juures aga korralikku soojustamist, laiemate räästaste ning vihmaveerennide abil veetõkete rajamist. Lisaks sellele tasub ka mõelda, et kui uus fassaad on vanast paksem, võib tekkida olukord, kus aknad on liiga voodri sees ning lõpptulemus jääb kummaline. Selline probleem esineb tihti just vanade eestiaegsete majadega, kus on sageli lausa kohustuslik algse välisilme säilitamine. Soovitame eelnevalt vastavate ametkondadega nõu pidada ning uurida oma võimalusi. Kui selleks aga endal piisavalt aega ega jaksu pole, oleme nõus alati teid aitama, pakkudes terviklikku lahendust. Selle all mõtleme kogu protsessi alates projektist, asjaajamistest, materjalidest ning lõpetades paigaldusega. Meie meeskonna abiga saate just sellise lahenduse nagu soovite, pidades silmas eelarvelisi piire ning tööde valmimise tähtaegu!