NC Ehitus | Maalritööd
15753
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15753,page-child,parent-pageid-15777,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Maalritööd

Kvaliteet

Maalritööd on hoone, korteri, maja või ükskõik millise muu projekt juures alati viimaseks ülesandeks. See annab ruumile tegeliku ja lõpliku üldmulje, mis muutub vaid mõningal määral mööbli lisamisega. Just seetõttu ei tasu selle juures raha kokku hoida, sest raha kokkuhoidmisel võib töö käigus kasutada ebakvaliteetset materjali või tööjõudu ning siis ei kesta tulemus kaua ja juba mõne aja möödudes peab sellega uuesti algusest tegelema hakkama. Seepärast soovitame kasutada meie teenuseid, sest oma pikaajalise kogemuse ja arvukate teadmistega suudame pakkuda parimat teenust. Teame, et meie hinna-kvaliteedi suhe on turu parim! Kui siiski on sooviks ise töödega peale hakata, tasuks meeles pidada ka seda, et kõikide vajalike vahendite soetamisele kulub veel omakorda raha ja aega, mis jääks ära ettevõtte palkamisel.

Ettevalmistus

Maalritöödega  alustamise juures on kõige olulisemaks esmalt teha kindlaks aluspind. Olenevalt sellest, kas tegu on betooni, krohvi, kipsi või mõne muu värvitud pinnaga tuleb hakata edasi tegutsema. Parima nakke saavutamiseks oleks mõistlik liivapaberiga aluspind karedaks teha ja seejärel see tolmust puhastada. Vajaduse korral tuleks mõelda ka pinna kruntimisele. Kui tegu on krohvitud- või betoonse pinnaga, kasutatakse üldjuhul pahtliks Vivacolor LH-d. See on polümeersideainel põhinev lagede ja seinte tasandamiseks kasutatav viimistluspahtel, mis sobib ideaalselt kuivades ruumides kasutamiseks. Kohtades, mis on varem värvitud olnud, on hea kasutada Sheedrock pahtleid. Need sobivad suurepäraselt koht- ja lauspahteldamiseks kuivades ruumides ja sellega võib ka kipsplaadi vuugiteipe ja võrke paigaldada, sest tagavad alati hea ja kindla tulemuse.

Nurgad

Välisnurkadele tugevuse lisamiseks kasutatakse alumiiniumist nurki, mis lähevad täitepahtli sisse ning annavad nurkadele lisatugevuse. Mõned inimesed kalduvad arvama, et need jäävad lõpptulemuses näha kuid tegelikult kui teha tööd õigesti ja kvaliteetselt, siis pole neid näha ja tulemus on palju pikaajalisema kestvusega.

Sisenurkades sama tehnoloogiat kasutada ei saa. Selle asemel paigaldatakse sinna vastavalt vajadusele pabermetalli, paberplastikut, paberteipi või ülevärvitavat akrüül massi. Maalritööde teostamise juures on veel tohutult palju erinevaid nüansse, mille seletamine on tohutult ajakulukas. Just sellepärast soovitame kasutada meie spetsialistide abi. Nemad teavad, kuidas jõuda parima lõpplahenduseni pidades siinkohal kinni ka eelarvelistest piiridest.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Lõpetuseks

Lühidalt võiks võtta kokku maalritööd 3 sammuna: esiteks tuleb tööpind ette valmistada, pahteldades seda vähemalt paaril korral. See tagab ühtlaselt kauni lõpptulemuse. Teisalt tuleb pind lihvida, et pind jääks sile ja defektivaba. Seejärel tuleb alustada pinna katmisega. Selleks on 2 üldlevinud võimalust: kasutada kruntvärvi ning sellele hiljem kanda peale tooniv värv või hoopis tapetseerimine. Valides meid, saate 3 sammu vahele jätta ja asuda kohe lõpplahendust nautima!