NC Ehitus | Lammutustööd
15676
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15676,page-child,parent-pageid-15650,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Lammutustööd

Ohutus

Lammutustöid liigitatakse kaheks: hoonete täielik ning osaline lammutamine. Mõlema eelnevalt nimetatud protsessi käigus võetakse hoone osadeks ning sorteeritakse tekkinud jäätmed. Ülioluline on töödega mitte ise alustada, eriti veel siis, kui pole varem sellise tööga kokku puutunud. Paljud lammutajad jätavad sageli professionaalid palkamata, et saaks odavamalt lammutusega ühele poole kuid see võib väga lihtsalt saada veaks, mida pole enam võimalik parandada. Näiteks tuleb eterniidi ja paljude soojustavate materjalide lammutamisel hoiduda asbestitolmust. Asbestiks nimetatakse teatud sorti materjali, mida kasutati väga palju Eestis kuni 1980. aastateni. Seetõttu leidub neid materjale tõenäoliselt ka teie poolt lammutada soovitud objektis. Tellides oskuslikud töölised oma hoonet lammutama näitad ka seda, et hoolid ümbritsevast keskkonnast ning enda ja teiste lammutustöid läbiviivate tööliste ohutuse eest.

Rahulolu

Palgates oma ala spetsialistid, võite kindel olla, et teeme ise või otsime vastava ala professionaalid kui tööde käigus ilmneb vajadus spetsiifiliste eritööde järele. Nendeks võivad olla näiteks erinevate ohtlike jäätmete eemaldamine või oluliste kommunikatsiooniühenduste ümbertõstmine. Meie eesmärgiks on pakkuda teenust, mis tagab klientide turvalisuse, rahulolu ja optimaalseimad kulud. Kulude optimaalsus sõltub töö keerukusest, objekti suurusest ning sellest, kas on vaja ka mõningaid erilisi töid teostada.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Planeerimine

Tööde parima teostuse tagame oma pikkade kogemustega lammutustööde valdkonnas. Oleme õppinud, et oluliseks teguriks edukate lammutustööde juures on läbimõeldud plaanide koostamine enne tööde algust ning töökäskluste kaalutud jaotamine. Meilt saate tervikliku lahenduse mis hõlmab endas hoonest vabanemist alates katusest ja korstnast lõpetades vundamendiga. Kui aga soovite objekti lammutamisel raha säästa, oleme nõus teid aitama nõuga, sest soovime, et kõik lammutustööd toimuksid turvaliselt!