NC Ehitus | Mullatööd
15799
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15799,page-child,parent-pageid-15803,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Mullatööd

Mitmekesisus

Tänapäeval võib pidada mullatöödeks kõikvõimalikke töid alustades erinevate platside ehitustega, vundamendi jaoks aukude kaevamisega, hoonete aluste kaevamistega ning erinevate pinnasetäitmistega lõpetades. Mullatööde peamisteks tellimiste põhjusteks on kas soov rajada endale korralik tagahoov või teha ettevalmistusi erinevateks haljastustöödeks. Haljastustööks peetakse ka murupindade rajamist, sest üha rohkem ja rohkem on hakanud eestlastele meeldima Inglise murud ehk siis murud, mida võib kohata golfiväljakutel. Selline tulemus on võimalik saavutada vaid pidevate hooldus- ja mullatöödega.

Mullatöödega alustamine

Mullatööde esimeseks etapiks on tavaliselt eemaldada vana ning sobimatu pinnas. See hoiab ära pinnaste segunemise ning uue pinnase kvaliteedi ja toitaineterikkuse languse. Seda tasub silmas pidada eriti siis kui soovitakse rajada peenar mõnedele maitsetaimedele või kohta kus kasvatada maitsvaid marju ja erinevaid puuvilju. Mullatöödele tasuks mõelda ka siis, kui soovitakse rajada lastele mänguväljak või liivakast, sest tänaseks on välja töötatud spetsiaalsed täitevormid mis takistavad pinnaste segunemise ja mulla või mõne muu alustäite liivale tulemise või liiva laiali valgumist.

Enne mullatööde algust tasuks nõu pidada oma pereliikmetega, sest siis on võimalik mõelda tulevasele haljastusele ning valmistada aianurk, kus on hea olla kõigil sest nende kõigi soovidega on arvestatud.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Töö mahukus

Tänapäevase kiire elutempo ning klientide nõudlikumaks muutumise tõttu on hakatud mullatöid teostama läbi töövõtjate ning taaskord soovitame kasutada asjatundjaid, sest siis jääb ära pea murdmine teemal, kuhu panna vana pinnas ning kust saada uut pinnast. Vana pinnase äraviimiseks ning uue pinnase toomiseks on vaja ka kasutada mõnda kallurit või suuremat sorti sõidukit, olenevalt projekti olemusest. Kõik need seadmed ja masinad on teenust pakkuval ettevõttel üldjuhul olemas ning nende abi kasutades vabastate ennast mitmetest muredest. Spetsialistid oskavad soovitada millist täidet oleks kõige otstarbekam kasutada ning milline pinnas looks kõige pikaajalisema ja kauneima tulemuse.