NC Ehitus | Majade renoveerimine
15735
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15735,page-child,parent-pageid-15717,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Majade renoveerimine

Otsus

Majade renoveerimine on hea viis, kuidas tõsta vanade ja väsinud majade turuväärtust. Enne renoveerimistööde alustamist tuleks esmalt selgusele jõuda, kas on üldse otstarbekas töödega alustada või kujunevad need üüratult suureks. Peale selle on üsna sagedaseks probleemiks ka see, et ei teata kõike maja ajaloo kohta ning just seetõttu on oluline mitte alustada iseseisvalt renoveerimistöödega.

Probleemid

Sageli osutub probleemseks juba maja vundament ning siis pole muud võimalust kui maja maha lammutada ning uus esialgsel kujul ehitada. Vanade majade lammutamisel võib tekkida probleeme muinsuskaitseametiga kuid selles osas oskame teid mingil määral aidata ja kergendame protsessi. Kui aga soovite töid ise teha, siis seda võite teha, kui olete veendunud oma tegevuste õigsuses kuid enne seda oleks otstarbekas konsulteerida mõne oma ala asjatundjaga, teisisõnu spetsialistiga. Siinkohal tulemegi appi meie, sest teame, mida tuleks jälgida ja millele rõhku panna maja täielikus renoveerimisprotsessis. Näiteks, kui soovite taastada vanemat puumaja, ei tasu sellele suvalist värvi peale kanda, kuna iga värv on mõeldud spetsiaalsele pinnatüübile.

Soovitused

Tavaliselt pannakse majade renoveerimisel rõhku majade välimisele ning sisemisele ilule kuid me soovitaks panna lisaks sellele ka rõhku maja energiasäästlikkusele. Miks? Sest see aitab aastas kokku hoida sadu, kui mitte tuhandeid eurosid ning siis tasuvad renoveerimisele tehtud kulutused tagasi kiiremini, kui paljud meist arvata oskaksidki. Oluline on silmas pidada seda, et väga tihti lähevad kulutused mõttetult suureks, kui proovitakse teha võimalikult energiasäästlikku maja, kuid meie anname teile professionaalse hinnangu ning valime välja parima lahenduse, et aidata teil tulevikus suuri summasid säästa. Näiteks soovitame soojustada pigem lage kui seina, sest selle kaudu läheb üsna tihti rohkem soojust kaduma.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Miks?

See nõuanne võis teile küll iseenesest mõistetav tunduda kuid peale selle on veel tohutult palju erinevaid nõuandeid ja ideid, mille peale tullakse vaid siis, kui ollakse selles teemas igapäevaselt sees. Võite kindlad olla, et meie teame neid nõuandeid ja aitame Teid suurima heameelega nii nõus kui ka jõus!