NC Ehitus | Vihmaveesüsteemid
15699
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15699,page-child,parent-pageid-15650,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Vihmaveesüsteemid

Eesmärk

Vihmaveesüsteeme on paigaldatud läbi aegade ühel põhimõttel – juhtida vesi ja muud sademed majast eemale, et viimase eluiga pikendada suunates ning takistades sademete valgumist vundamendi vahele. Täna on hakatud neid kasutama ka selleks, et majale lõplik välisviimistlus anda. Siinkohal ei mängi rolli maja vanus, sest tehases toodetud vihmaveesüsteemid sobivad erineva arhitektuuriga hoonetele ning neid on mõttekas isegi siis paigaldada, kui pole plaanis terve katuse väljavahetamist lähiajal.

Vihmaveesüsteeme valmistatakse kvaliteetsest terasplekist mis on väga ilmastikukindel ning lisaks sellele võivad olla kaetud spetsiaalse PUR või Pural pinnakattega. See muudab kogu vihmaveetoru libedamaks, et hoiduda võimalikest ummistustest ning et sademete äravool oleks parem.

Kokkupanek

Tänu nutikale lahendusele on vihmaveesüsteemi kokkupanek uskumatult lihtne. Süsteemi lahutamatuteks osadeks on horisontaalne renn, vertikaalsed torud, allatulepõlved, suue ja kinnitid. Renni toodetakse kahes kujus – ümmarguses ja kandilises kuid kui leidub mõni tuttav kes tegeleb metallitöödega, on võimalus temalt tellida erilise kujuga renni. Paigalduse kiirus sõltub muidugi ehitiste suurusest, objekti keerukusest ja paigaldajate oskustest. Kõige raskemaks osaks on aga sageli osutunud allavoorutorud ja nende paigaldus koos tugeva kinnitamisega.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Paigaldus

Allavoolutorude paigaldamine nõuab mõningast planeerimist, mis arvestab voolukoguse ja raskusega. Kui need on välja arvutatud, saab mõtlema hakata ideaalse paigutuse peale. Üldjuhul paigaldatakse allavoolutorud maja nurkadesse ja vajadusel ka akende vahele. Siinkohal olekski oluline palgata näiteks mõni meie spetsialist, kes oskab tuletada parima allavoolutorude hulga ning renni suuruse, pidades silmas teie objekti eriomadusi. Peale selle garanteerib spetsialisti palkamine ka selle, et süsteem jääb aastateks püsima ning ühtlasi pikendab seeläbi ka hoone eluiga.