NC Ehitus | Katused
15665
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15665,page-child,parent-pageid-15650,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Katused

Olulisus

Katust võib pidada iga ehituse kõige olulisemaks osaks. Miks? Aga loomulikult sellepärast, et see kaitseb kõiki siseruumides olevaid asju erinevate sademete ja muude loodusnähtuste eest. Siinkohal ei tasu kunagi raha kokku hoida, sest vastasel juhul tuleb katuseehitus mõne aja möödudes uuesti ette võtta ning teha vähemalt sama suur, kui mitte suurem investeering, arvestades inflatsiooni ning materjalide hinna tõusu. Peale selle määrab katus suurel määral maja välisilme.

Materjalid

Kui varem pole katust paigaldanud, soovitame pöörduda meie spetsialistide poole, kes omavad erinevaid võtteid, mis muudavad katuse vastupidavamaks ning paigalduse odavamaks ja kiiremaks.
Peale tööjõu valiku tasub pikemalt mõelda, millise materjali kasuks otsustate, sest need määravad siiski lõpliku töö maksumuse. Levinuimateks tänapäevasteks materjalideks on plekk, teras ja kivi. Igal materjalil on omad eelised teise ees kuid pole olemas universaalselt parimat lahendust.

Teostus

Meie meeskonda kuuluvad töötajad, kes on saavutanud niivõrd professionaalse taseme pika aja jooksul, läbides erinevaid koolitusi ning tehes lugematul hulgal tellimustöid. Just seetõttu ei jää meid valides teil ka kõige keerulisemad soovid teostuseta. Oleme nõus aitama teid nii joonistega, mille järgi saab luua ideaalse lõpptulemuse kui ka tööjõuga.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Kogemus loeb

Seega, kui pole varem katuse- ega vihmasüsteemide ehitamisega kokku puutunud, oleks mõistlik pöörduda enda sooviga meie poole, kuna omame pikki kogemusi selles valdkonnas ja oleme veendunud, et suudame pakkuda teile parimaid personaalseid pakkumisi. Oleme valmis vastu astuma ka kõige keerukamatele lahendussoovidele!