NC Ehitus | Laohoone
15638
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15638,page-child,parent-pageid-15596,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Laohoone

Projekt

Laohooneid või kuure/kõrvalmajasid kasutatakse selleks, et hoiustada asju, mida hetkel vaja ei lähe kuid tõenäoliselt leiavad kasutust lähemas tulevikus. Nende ehitus tundub lihtne, sest sisustuse peale väga rõhku ei panda ning oluline on vaid võimalikult suur ruumala, kus kaupa või erinevaid esemeid hoiustada. Kuna oluline pole lao siseviimistlus, valmistatakse katus tavaliselt tugevast trapetsi kujulise mustriga plekist ning see on laialt levinud ka seinte viimistluses.

Eesmärk

Enne laohoone ehitama asumist, oleks ülimalt oluline välja mõelda, kas vajate laohoonet lühikeseks ajaks või pikemaks ajaks. Pikema aja all mõeldakse kümne või mõnekümne aasta pikkust perioodi. Kui vajate pinda eelnevalt nimetatust lühemaks ajaks, on soodsam rentida pinnad või osta kasutatud laohoone. Kasutatud laohoonete hinnad varieeruvad tublisti, alustades mõnekümnest eurost ruutmeeter ning lõpetades ligi poole tuhande euroga. Hinnad sõltuvad nagu iga teisegi kinnisvara puhul asukohast, kasutatud materjalidest, suurusest ning seisukorrast.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Töömaht

Suuremamahulise laohoone ehitamine vaid oma jõude kasutades on üsna otstarbetu, sest vaja on laenutada rohkelt eritehnikat, alustades tellingutega ning lõpetades kraanadega. Peale selle venib projekti ehitus täiskohaga töötates aastatepikkuseks. Kui peate oluliseks enda turvalisust, siis on ainus võimalus selle tagamiseks laohoone ehitamisel meie professionaalse meeskonna kaasamine. Meie kasuks peaksite valiku langetama juhul, kui soovite kiiret lõpptulemust, eelarvest kinnipidamist ning oskuslikku tööjõudu, kes on oma kogemused omandanud arvukates projektides osaledes ning erinevatelt koolitustelt. Võtke ühendust ning loome parima ja kaasaegseima laohoone, järgides kõiki teie erisoove!