NC Ehitus | Krohvimine
15672
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15672,page-child,parent-pageid-15650,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Krohvimine

Lihtsus

Krohvimise näol on tegu lihtsa tööga, millega saab hakkama igaüks kuid kindlasti ei saavutata esmakordsel krohvimisel samaväärset tulemust elukutselise fassaadimeistriga, sest nemad oskavad leida ideaalselt ilmaga sobituva koostise.

Koostis

Klassikalise lubikrohvi koostises on osade suhe 1:1. See tähendab, et 12% kogu kaalust on sideainelubi Ca(OH)2 38% täitelupja CaCo3 ning ülejäänud osa ehk 50% kaalust on liiv, mille terade suuruseks on 0-3mm, viimistluskihis parimal juhul 0-1mm. Sellise õpetuse järgi valmistatakse vaid välikrohvi, sest sisekrohvis pole oluline täitelubja kasutamine.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Kogemused

Parimad meeskonnad teavad, et krohvimise jaoks sobivad vaid teatud sorti ilmad. Nendeks on päikeseta ilmad, et hoiduda krohvi liiga kiirest kuivamisest, sest selle tagajärjel muutub krohv praguliseks ning tulemus ei kesta pooltki nii kaua kui peaks läbi oskusliku meistrimehe käte valminud töö kestma. Meie aga teame krohvimise murekohti ning oleme hea meelega nõus aitama nende kõrvaldamises ka teid! Võtke ühendust, sest oleme nõus pakkuma “võtmed kätte” lahendust ehk alates materjali valikust ning lõpetades krohvimise järgse prahi koristamisega.