NC Ehitus | Kivimaja
15631
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15631,page-child,parent-pageid-15596,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Kivimaja

Kivimaja ehitus

Kivimaja on peetud juba aastakümneid ja aastasadu tugevaimaks ja kõige vastupidavamaks hoonetüübiks. Suurimaks veaks selle juures võib pidada ehituskulude suurust kuid samas, kui arvestada muude ülalpidamiskulude vähenemisega, ei tundugi hoone ehitamine kõige kulukam ning tasub mõne aja möödudes ära. Kuna kivimaja ehitamise juures on mõned nüansid, mida tuleks järgida ning meeles pidada, soovitame lasta töö ära teha oma ala spetsialistidel või vähemalt konsulteerida mõne professionaaliga enne, kui kopp maasse lüüakse.

Maja Tüübid

Otsustades esimese variandi kasuks, ehk lastes mõnel professionaalide meeskonnal teie unelmate kivimaja valmis ehitada, soovitame pöörduda meie meeskonna poole. Selle suurimaks põhjuseks peame oma aastatepikkust töökogemust kivimajade ehituses ning arvukate rahulolevate klientide tagasisidet. Kliendid on valinud meie meeskonda nii kodumajade, eramute, suvila või muude erinevate lihtsamate ja keerukamate hoonete ehitamisel. Meie meeskonda valides võite kindlad olla, et teeme tööd hingega ning meie poolt valminud majad püsivad aastakümneid, kui mitte aastasadu. Oskame teid aidata nii passiivmajade, ligi null energiamajade ja ka madalenergiamaja ehitusega.

Energiasääst

Soovides kivimaja ehitada, võite õigesti koostatud projektiga arvestada, et tegu on väga energiasäästliku majatüübiga, mis nõuab enne ehituse algust veidi suuremat investeeringut kuid tasub imekiirelt.

Kindlus

Kuid miks langetada otsus kivimaja kasuks, kui selle ehitus on kallim teistest majatüüpidest? Kivimaja on kindlam, hooldusvabam ning kestab väga pikka aega, kui kasutada õigeid töövõtteid, materjale ning kindlasti ka meeskonda. Kivimaja suurimaks eeliseks teiste ees peetakse ka selle looduslähedust. Nimelt ei kaota kivi oma omadusi mõnekümne aasta pärast nagu teised sünteetilised materjalid. Siinkohal tuleb kindlasti meeles pidada, et seda ei tohi unustada kütmata jätta, eriti kütteperioodil, sest sellesse kogunevast niiskusest on ülimalt raske või pea võimatu lahti saada ilma tugeva tuulutamiseta.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Investeering

Kuna kivimaja ehitades on tegu pikemaajalise investeeringuga, on tark valik lasta osalt keerukas projekt oma ala asjatundjatel ära teha. Seega, võtke meiega julgelt ühendust ning küsige meie spetsialistidelt pakkumist, et panna alus kivimaja parimale võimalikult elueale!