NC Ehitus | Plekkfassaad
15679
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15679,page-child,parent-pageid-15650,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Plekkfassaad

Vastupidavus

Plekkfassaad on suurepäraseks lahenduseks kohtades, kus välisilme olulist rolli ei mängi. Seetõttu on plekkfassaadi paigaldamine levinud tööstus- ja muude tootmishoonete või laohoonete välisviimistluses. Selle eelis teiste fassaadimaterjalide ees on odavus ning hea vastupidavus kliimale.

Nagu juba fassaaditüübi nimetus vihjab, meenutab see välimuselt ja struktuurilt tavalist plekk-katust, mille profiilivalikusse kuulub ka näiteks trapetskatus, mis on vägagi laialt levinud plekk-katuste seas. Odavaimaks plekkfassaadiks on tsinkplekk.

Töötlus

Kuigi põhimaterjal on plekkfassaadil suhteliselt soodne, ei saa sama öelda soojustamise ning pleki all oleva karkassi kohta. Kui soojustamisele rõhku ei panda, tuleb hiljem leppida suuremate küttearvetega, mida tõenäoliselt keegi meist näha ei soovi. Plekkfassaadi juures määrab kõige tugevamalt hinda selle töötlus, kusjuures odavaim neist on tsinkimine ja kalleim värvimine. Tsingitud fassaadi kasuks otsustades soovitame enne kaaluda, kas see on parimaks valikuks, sest nagu katuski, hakkab ka see päikest peegeldama. Valides värvitud pleki, tuleks arvestada, et värvi on otstarbekas iga 5 aasta tagant värskendada, et hoiduda fassaadi roostetama hakkamisest.

Hooldus

Kui õigesti paigaldatud fassaadi hooldada õigelt, kestab see ligi pool sajandit. Õige hooldamise all peetakse silmas selle pesemist iga teatud aja tagant, et vabaneda rasvast, pigist ja tolmust, mis sinna aastaaegade jooksul on kogunenud. Kui hooldamisele rõhku ei pöörata, tuhmub värv ning lõpuks hakkab see maha tulema.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Hallitus

Kuna plekkfassaade paigaldatakse pigem kortermajadele ja tööstuslikele hoonetele, on vaja selle paigaldamiseks erinevaid tõstukeid ja spetsiaalseid vahendeid, ei soovita me seda tööd ise tegema hakata. Peale selle, et kõrgustes töötamine on ohtlik, ei pruugi ise paigaldades arvestada piisava tuulutamisega, mille tagajärjel hakkab plekialune kiht hallitama, mis võib viia lõpuks selleni, et hoone tuleb maha lammutada, sest hallitusseened on eluohtlikud. Tänu meie pikkadele kogemustele, teame, kuidas tuulutada õigesti plekkfassaadi ning kuidas jääb tehtud töö aastakümneteks püsima. Võtke ühendust ning aitame teil luua parima võimaliku lahenduse!