NC Ehitus | Haljastus
15795
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15795,page-child,parent-pageid-15803,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Haljastus

Haljastusest

Haljastamine on tänapäeval üha populaarsemaks muutunud kuna seda võib käsitleda kui ühte kunsti liiki ning pidada otseseks lüliks looduse ja inimese vahel. Haljastus muudab meid ümbritsevat miljööd meelepärasemaks, turvalisemaks, atraktiivsemaks ja ka tervislikumaks. Peale selle aitab haljastamine maa väärtust tõsta, kergitades kinnisvara hinda 5-20% võrra. Kõigi eelnevalt nimetatud asjade positiivne külg avaldub vaid juhul kui on tehtud mõistlik lahendus kogu haljastuse osas ning kui soovite ise haljastama asuda, tuleks teha kõike läbimõeldult ja kindlasti mõõdutundega.

Lisaks on oluline panna rõhku materjalide kvaliteetsusele sest just nii säästate hulga aega ja raha pikas perspektiivis.

Maastikuarhitekt

Objekti kui elukeskkonna hooldusmaht ja hilisem kasutusmugavus sõltuvad suuresti sellest, kas on kasutatud disainerite abi ümbruskonna loomisel või on proovitud ise asjaga hakkama saada. Meie poolt antud juhiste järgimine aitab säästa taaskord teie aega ja raha ning seejuures võite olla kindlad objekti aastatepikkuse püsima jäämise. Kasutades professionaalide abi säästate eelkõige end, kuna pole põhjust erinevaid võimalikke lahendusi otsida ja jääb ära ühest poest teise poodi sõitmine, sest disainer pakub tervikliku lahenduse vastavalt teie soovidele, pidades siinkohal kinni ka seatud eelarve piiridest.

Kuna maastikuarhitekt omab teadmisi nii taimedest, materjalidest kui ka rajamisest üleüldiselt, siis ta koostab just sellise plaani, mis läheb kokku ümbritseva keskkonnaga ning siis jääb ära ka hilisem taimede hukkumine ebasobiva elukeskkonna tõttu.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Valikud

Õige haljastuse valik arvestades ilmakaarte, pinnareljeefi, mullastiku ning ehitusstiiliga aitab hoiduda ka erosioonist tingitud kahjustustest, mis omakorda säästavad teid tohututest kulutustest mida tuleks teha pinnase taastamiseks. Meilt saate tervikliku lahenduse ja teadmise, et haljastuse pärast pole vaja enam aastaid muretseda.