NC Ehitus | Büroopindade renoveerimine
15744
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15744,page-child,parent-pageid-15717,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Büroopindade renoveerimine

Tulemus

Nagu juba nimigi ütleb, tehakse büroopindade renoveerimise korral vanast ja väsinud büroopinnast uus ning kaasaegne lahendus. Kuigi lihtsam oleks vabaneda kõigest vanast lammutamise teel ning ehitada seejärel uus, on sageli mõistlikum taastada vana objekt. Eriti tasuks mõelda sellele kui on tegu vanema, pigem eelmise sajandi algusaastail valminud ehitisega, sest siis on hulgaliselt detaile, mida oleks mõistlik säilitada ning mis aitavad särtsu lisada tavalisele ning hallile büroopinnale. Olete näinud välismaa filmides ja ajakirjades või hoopis internetis neid uskumatuid kontoreid, mis asuvad vanades laohoonetes? Usun, et olete ning selline tulemus on võimalik saavutada ükskõik millisest objektist, kui vaid kasutada õige sisekujundaja ja ka renoveerija nõuandeid.

Renoveerijad on olulised ka seetõttu, et nad omavad teadmisi pea kõikidest saadavalolevatest parimatest materjalidest ja meetoditest kuidas oleks kõige parem taastada objekti. Kuigi vahel võib soov tekkida ja asuda ise asja kallale, on mõistlik palgata kogemustega sisekujundaja, sest uskuge meid, tema teab, mida võiks säilitada ning mida on üldse võimalik säilitada. Sisekujundaja palkamine mängib tähtsat rolli büroopindade juures, mis asuvad muinsuskaitsealal, ehk alal, kus pole lubatud kõiki toimingud ilma piiranguteta teha. Sellised keelud on seatud eelkõige selleks, et hoida ära miljööväärtuslike piirkondade rikkumised ning ebaseaduslikud laiendused ja muud muudatused.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Lõpetuseks

Valides meid, hoidute kõikidest potentsiaalsetest probleemidest, mis võivad tekkida erinevate ühistute või ametkondadega, sest teame, kuidas konstruktiivseid osasid lahendada ja pingutame selle nimel, et töötada välja parim võimalik lahendus järgides nii kliendi soove kui ka ettekirjutusi. Kvaliteetseks lõpptulemuseks eemaldame tööde käigus vana värvikihi ja muud alusmaterjalid ning asume seejärel neid uuesti lisama. Töid tehes panustame pigem kvaliteeti kui kvantiteeti ning just seetõttu võite meie tulemuste aastatepikkuses püsimajäämises kindel olla.