NC Ehitus | Korterite renoveerimine
15741
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15741,page-child,parent-pageid-15717,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Korterite renoveerimine

Otsus

Üha populaarsemaks on muutunud vanade korterite renoveerimine. Selle peamiseks põhjuseks võib tuua nõudluse renoveeritud korteritele. Siinkohal ei peeta silmas paarikümne aasta vanuse korteri renoveerimist vaid pigem eelmise sajandi algusaastail või veelgi varem valminud ehitisi. Selliste renoveeritud korterite sihtgrupiks võib lugeda nooremad taaskasutajad, kellele meeldib vanadele asjadele uus elu anda. Korterite renoveerimisel, eriti just vanemate korterite, leitakse sageli detaile, mis on paarikümne aasta taguse remondi käigus ära varjatud, sest sel ajal mõeldi teisiti ning arvati, et uus on alati parem kui vana. Samuti oli piiratud materjalide valik.

Kui aga tekib soov korterit täna renoveerima asuda, tasuks arvestada üsna krõbedate hindadega kuid need varieeruvad ning siinkohal loevad ka tutvused ja läbirääkimisoskused. Üldjuhul algavad hinnad alates viiest eurost ruutmeeter ning lõpevad viiesaja juures kuid ülemist piiri on raske määrata, sest kõik oleneb esialgsest objektist ning kui suures mahus soovitakse uuendusi teha ja mis on eelarveks.

Probleemid

Eelarve seadmisel on esmatähtis paika panna visioon sellest, millist lõpptulemust soovite. Lihtsamad renoveerimistööd saab vast igaüks tehtud kuid kui aga soovitakse kvaliteetset tulemust, tuleks pöörduda meie poole, sest teame mida teeme ning omame renoveerimise valdkonnas hulgaliselt kogemusi. Arvame, et pole majanduslikult kõige otstarbekam hakata ise korteri kallal nokitsema, kui näiteks ei teata, kuidas võtta üles vanad põrandad, kuidas käib seinte sirgeks rihtimine või näiteks uste ja akende paigaldamine. Valides aga meid, võite veenduda, et kogu töö saab tehtud kiirelt ja kvaliteetselt ning vastavalt teie soovidele.

Kui teie soove pole võimalik täita kas materjalide puudumise või võimatu lahenduse tõttu, oleme teile toeks ning aitame välja töötada uue ja vähemalt samaväärse lahenduse, kasutades teisi meetodeid ja oma kogemusi, mille oleme eelnevatelt  projektidelt omandanud.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Soovitused

Kui olite otsimas renoveerijaid, kelle peamisteks märksõnadeks on täpsus, kvaliteet, ausus, vastutulelikkus ja usaldusväärsus, siis võite oma otsingud lõpetada, sest just meie oleme need, kes suudavad teile soovitud teenust pakkuda.