NC Ehitus | Meist
15925
page-template-default,page,page-id-15925,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Meist

INIMESED

MARTIN SAAR

Tegevjuht/projektijuht

KATI KÕRM

Projektijuhi abi

ETTEVÕTTEST

NC Ehituse juured ulatuvad 1999. aastasse kogu üle Eesti. Sellest ajast saati oleme tegelenud ehitustööde, hoonete ehituse, siseviimistluse renoveerimise ja teedeehitusega. Tänu sellele võib julgelt öelda, et me oleme üks usaldusväärsemaid ettevõtteid keda valida nii suuremate linnade kui ka saartele kvaliteetseteks ehitustöödeks.

Rohkem kui 16 aastat oleme pakkunud oma klientidele laias valikus ehitustöid. Meie eesmärk on pidada kinni kõrgetest standarditest, mis ületaksid klientide ootuseid kõigil tasanditel. Me ei pea kinni vaid kõrgetest standarditest vaid oleme ka tuntud tänu lühikestest tähtaegadest kinnipidajana, seejuures kvaliteeti säilitades. Meie eesmärgiks on luua kliendisuhteid, mis võimaldavad meil klientidega luua pikaajalisi suhteid.

NC ehitus on ka tuntud oma innovaatilistele lahenduste poolt, tehes edukalt koostööd parimate disainerite, arhitektide ja alltöövõtjatega. Me mõistame kui tähtis on klientidele kõrge kvaliteet ja keeruliste projektide lahendamine.