NC Ehitus | Tootmishoone
15646
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15646,page-child,parent-pageid-15596,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Tootmishoone

Ülalpidamiskulud

Tootmishoone ehitamine algab nagu iga teisegi hoone ehitamine projekteerimisega ning plaanide koostamisega. Selles etapis tehakse ära enamus otsuseid, millest sõltuvad tulevikus hoone ülalpidamiskulud. Ülalpidamiskulude arvutamiseks arvestatakse soojuskadude, tehnosüsteemide, võimalike aastaaegade ning hoone asukohaga, et saada võimalikult reaalne tulemus ning veenduda selles, et hoonet tasub ehitada. Pärast seda, rohkelt arvutusi sisalduvat etappi, tehakse vajalikud mõõdistused ja uuringud pinnase kohta, et välja arvutada tuge pakkuvate vaiade arv ja sügavused, et veenduda projekti ja tegelikkuse kooskõlas.

Ettevalmistus

Kui kõik andmed klapivad ja ehituseks vajalikud load on olemas, alustatakse erinevate mullatöödega, et valmistada ette ehitusplats vaiade paigaldamiseks. Tootmishoone ehitamise puhul kõige olulisemaks võib pidada tugevat metallkarkassi, sest sellel tugineb kogu süsteem. See sama süsteem on kasutusel kõikvõimalikes hallides, ladudes ja tehastes. Kuna hoone ehitamine plokkidest oleks mõeldamatult kulukas, on üha populaarsemaks muutunud sandwich tüüpi paneelide kasutamine. Nende laialdane kasutamine on tingitud heast vastupidavusest Eesti suhteliselt keerulistele ilmastikuoludele, kus temperatuuri amplituud on suur ning nende suhteliselt odavast hinnast. Kui paneelide hind tundub esialgu üsna mahlane, siis hiljem, kui hakata mõtlema, et soojustamise pärast pole vaja enam muretseda, tundub hind odav. Sandwich paneelide kasutamisega hoitakse kokku nii materjalide kui töötundide osas.

Büroohoone

Enne paneelide paigaldama asumist tuleks luua korralik soe soklipaneel ehk vundamendi maapealne osa. See tagab vee- ja ilmastikukindluse ka kõige tugevamate rajudega. Kui tootmishoone kõrvale büroohoonet või bürooblokki ei soovitud, võib tootmishoone ehituse lõppenuks lugeda. Juhul, kui sooviti ka büroohoonet, ehitatakse see üldjuhul fiboplokkidest oma heade omaduste ning parima hinna ja kvaliteedi suhtele.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Kokkuvõtteks

Tootmishoonete suhteliselt pika eluea tõttu tasub selle ehitamisel kvaliteetsesse tööjõudu investeerida. Kui olete otsimas parimat võimalikku meeskonda tootmishoone ehitamiseks, olete tulnud õigesse kohta! Meie pikkade kogemuste ning arvukaid koolitusi läbinud meeskond on just see, keda otsite. Valides meid, valite ühtlasi ka parima kvaliteedi ning ajalistest- ja rahalistest piiridest kinnipidamise. Aitame teid ka siis, kui vajate ehitusalast nõu ning sooviksite personaalset lahendust, mis arvestab teie soovide ja ümbritseva keskkonnaga. Seega, pakume võtmed kätte lahendust. Võtke ühendust ning laske meil teile pakkuda parimat hinna ja kvaliteedi suhet!