NC Ehitus | Kivikatus
15670
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15670,page-child,parent-pageid-15650,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Kivikatus

Garantii

Soovides anda majale veelgi luksuslikum ja esteetlik välimus, on väga heaks abimeheks siinkohal kivikatus. Tänu kivikatuse uutele tootmisviisidele saab seda toota betoonist, savist ning kiltkivist. Lisaks sellele saab valida erinevate viimistluste vahel, millest enim levinumaks on kujunenud naturaalne, glasuuritud või angobeeritud ehk teatud sorti keraamilise seguga kaetud lõppviimistlus. Veelgi pikaajalisemaks ja ühtlaseimaks tulemuseks vormitakse katusekivid läbivärvitud betoonimassist. Kivide lagunemise pärast pole muretsemiseks tõenäoliselt põhjust, sest tänasel päeval on paljude katusekivide garantii ligi pool sajandit.

Sobivus

Kivikatus sobib traditsioonilise kivina peaaegu igale hoonele. Selle madal profiil on sümmeetriliselt laineline, viies edasi aastate pikkust disaini, sobides seeläbi nii vanematele kui ka uuematele hoonetele. Kuigi kivikatuse välimus on väga tagasihoidlikult elegantne, on selle paigaldamine üsnagi raske ning nõuab õigeid töövõtteid, et katus kestaks aastakümneid sellisena, nagu see oli paigalduse järgsel päeval. Oskuslike katusepaigaldajatena oskame ette näha erinevaid probleeme, mis katuse paigaldamisel võivad ilmneda. Oleme alati valmis aitama oma kliente kõiges, alates materjalide valikust ning lõpetades erinevate vajalike tööriistade valikuga, mistõttu sujub meid valides töö ülimalt kiiresti ja kvaliteetselt.

Küsi pakkumist!

Email (nõutav)

Teade

Vastupidavus

Kuna kivikatuse paigaldusel tuleb kindlasti arvestada konstruktsiooni tugevusega, saame aidata teil välja kalkuleerida, millist raskust teie sarikad kannatavad ja millised võiksid olla õiged katusekivid mis sobivad just teie katusega kõige paremini. Lisaks sellele järgivad meie meistrimehed alati nõudeid ja seadusi, et olla kindlad katuse ohutuses. Valides meid, ostate enda turvalisuse, sest jääb ära katusel turnimine ning katuse väga pikaajalise kestvuse, kuna kasutame pika aja jooksul omandatud teadmisi ja töövõtteid!